Zapraszamy na

Dni Otwartych Drzwi!

29 sierpnia 2015 roku przy ul. Rewolucji 7 lokal 6

Szanowni Państwo!

Po raz kolejny czas zatoczyl koło i oto znowu stoimy u progu nowego roku szkolnego. Dla większości to duże wyzwanie,  niezależnie od tego,  czy to pierwszy,  czy kolejny raz.
Salon Usług Edukacyjnych z przyjemnością pokaże Państwu,  jak z dużą dawką entuzjazmu, a przede wszystkim efektywności podjąć to wyzwanie.
Jeżeli jesteście Państwo ciekawi, jak sprawić,  by Wasze dziecko lepiej radziło sobie w szkole,  chcecie, by Wasz przedszkolak był pełnym pasji odkrywcą lub po prostu macie ochotę spróbować czegoś nowego na polu edukacji i rozwoju - serdecznie zapraszamy!
Już w najbliższy weekend szeroko otwieramy dla Państwa nasze drzwi - przyjdźcie sprawdzić, jak przyjemnie jest się uczyć i odkrywać swoje możliwości. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w godzinach:

2 - 5 lat  10:00 - 10:45
6 - 8 lat  11:30 - 12:45
9 - 12 lat  13:15 - 14:30

Mile widziane buty na zmianę i uśmiech na twarzy:)

Do zobaczenia!
Trenerzy Salonu Usług Edukacyjnych

AKTUALNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ JUŻ DO OBEJRZENIA

UWAGA!

OFERTA PRACY DLA OSÓB OTWARTYCH, KREATYWNYCH I WYKSZTAŁCONYCH!

SPRAWDŹ!