MARTA TOMALCZYK

 

Odkrywanie siebie to jednocześnie jedno z najtrudniejszych i najprzyjemniejszych życiowych zadań. Czasami świadomie podejmujemy wyzwania, by dać sobie szansę poznania się na nowo, innym razem dzieje się to poniekąd bez naszego udziału. Każde doświadczenie jest inne i wierzę, że każde czegoś nas uczy, pozwala zrozumieć, dojrzeć.

Będąc trenerem SUE staram się, by prowadzone przeze mnie zajęcia były przygodą, w trakcie której dzieci przeżywają coś nowego, interesującego, pozwalają sobie na swobodę bycia ciekawym świata młodym człowiekiem. Dzięki programowi zajęć oraz sposobowi ich prowadzenia każdy uczestnik może odkrywać siebie, brać udział w licznych doświadczeniach. Poza byciem trenerem rozwijam się zawodowo jako psycholog i pedagog pracując z małymi dziećmi.

Lubię mieć chwilę dla siebie na świeżym powietrzu, czas by popatrzeć w niebo i porozmawiać z bliskimi. Nie potrafię jednak długo usiedzieć w jednym miejscu, dlatego chętnie podejmuję się wielu zadań, którym oddaję się bez reszty. Najważniejsze są dla mnie relacje z innymi. Cenię sobie miłą atmosferę oraz współpracę, która jest zarówno efektywna, jak i przyjemna. Staram się, by właśnie w ten sposób wyglądały prowadzone przeze mnie zajęcia. Z uśmiechem na twarzy można dużo zdziałać :-)