OLA SZADKOWSKA

 

Aby dojść do źródła, trzeba iść pod prąd.”

Witajcie :)

Jestem 25-letnią absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, animatorką z wykształcenia i zamiłowania. Interesują mnie świat i ludzie, odmienne kultury
i odległe miejsca, dlatego też każdą wolną chwilę poświęcam na podróże. Ponieważ lubię wyzwania, spędziłam rok odbywając staż w niemieckich placówkach kulturalnych, a także w przedszkolach,  gdzie nabyłam wielu, cennych doświadczeń.

Jako trenerka stawiam na potęgę kreatywności i spontaniczności, które drzemią w każdym dziecku. Za każdym razem staram się wejść w świat dziecka i odbywać z nim wspólną podróż w wyobraźni. Lubię kreatywne zabawy słowami, dlatego od czasu do czasu, zdarza mi się tworzyć coś, co nazywam „radosną twórczością” :) Zazwyczaj staram się łamać schematy, poszukiwać kreatywnych rozwiązań do napotkanych problemów – jednym słowem - iść pod prąd.

Czas wolny najchętniej poświęcam na wędrówki po górach i aktywny wypoczynek, niemalże pod każdą postacią (wyznaję zasadę, „by głowa odpoczęła trzeba się zmęczyć fizycznie”). Nie wyobrażam sobie życia bez książek,  muzyki i dwóch kółek.