ONE TO ONE – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Studium Języków Europejskich CORRECT oferuje między innymi kompleksowe usługi dla firm i klientów indywidualnych.

Zajęcia "ONE TO ONE" polecamy szczególnie osobom, które pragną nauczyć się języka znacznie szybciej niż ma to miejsce w przypadku zajęć grupowych, oraz dla tych którzy potrzebują szczególnego rodzaju przygotowania do egzaminów. Lekcje indywidualne są także świetnym rozwiązaniem dla osób, które muszą poznać specjalistyczne słownictwo z wybranej przez siebie dziedziny. W każdym przypadku przygotowujemy dla słuchaczy indywidualnie dobrany program nauczania. Państwa postępy w nauce monitoruje metodyk oraz Dyrektor szkoły.

W ramach zajęć indywidualnych proponujemy słuchaczom korzystanie z materiałów dodatkowych, takich jak książki, filmy, płyty CD, DVD. Zgodnie z Państwa życzeniami nasi lektorzy przygotowują lekcje pod kątem zainteresowań słuchacza i jego szczególnych wymagań.

Serdecznie zapraszamy Państwa do siedziby szkoły lub prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie z koordynatorem i określenia swoich oczekiwań wobec nauki w CORRECT.

Na wszystkie pytania dotyczące kursów dla firm i zajęć indywidualnych odpowiedzą Państwu nasi pracownicy telefonicznie pod numerem telefonu salonu sprzedaży 0-42 630-11-00 lub pisemnie pod adresem e-mail: office@correct.edu.pl.